Cетевой контроллер NDC - B052
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 157362985
 
 

Опис Cетевой контроллер NDC - B052NDC-B052 ― потужний контроллер, що забезпечує побудову складних систем контролю доступу з великою кількістю точок проходу, з використанням багаторівневого доступу і обслуговуванням видалених об'єктів. Незважаючи на очевидну потужність і уявну складність, він простий у використанні і за вартісними характеристиками цілком підходить навіть для невеликих систем на 4 ― 8 точок проходу.

Просте підключення

Тепер RS-232 не потрібний! Контроллер NDC-B052 забезпечений портом Ethernet 10 base T і може бути підключений безпосередньо у Вашу корпоративну мережу. Це надає абсолютну свободу в розміщенні контроллерів без застосування перетворювачів в RS-485 і прокладення кілометрів кабелю.

Готовий до мережевого використання

Для зв'язку з видаленими об'єктами в системі Golden Gate 2002 використовується стандартний мережевий протокол UDP/IP, що усуває необхідність складного налаштування засобів зв'язку. В цьому випадку видалені об'єкти можуть і не мати робочого місця, що є сервером мережі контроллерів. Замість нього можна використати контроллер NDC-B052 з підключеним модемом.

Кількість персоналу ― не проблема

Обчислювальна потужність контроллера NDC-B052 забезпечує обслуговування бази даних до 20 000 ідентифікаторів. При цьому користувач може використати будь-який з 32 турнікетів прохідної як на вхід, так і на вихід зі збереженням функції антидубля.

Віртуальні контроллери

Архітектура контроллера NDC-B052 дозволяє створити на його базі до 32 незалежних віртуальних контроллерів, кожен з яких є повністю функціональним контроллером доступу з кількістю точок проходу від 1 до 32, частина яких призначена для входу, а частина для виходу. Всього може обслуговуватися до 64 точок проходу. При цьому підтримується глобальний антидубль в межах контроллера ― наприклад, співробітник, що увійшов до режимного приміщення з антидублем, не може передати картку для входу на територію підприємства іншому співробітникові.

Висока автономність

Контроллер NDC-B052 здатний зберігати до 80 000 подій в енергонезалежній пам'яті, тому системі доступу на його основі не страшні ні відключення мережі, ні інші аварії ― вона працюватиме автономно.

Велика різноманітність периферійного устаткування

Залежно від вимог замовника точки проходу системи на базі NDC-B052 можуть обладнатися контроллерами серій DLK642-Lite, DLK642, або NDC-F18.

Основні параметри контроллера :

- Високонадійна операційна система реального часу

- енергонезалежна пам'ять

- Об'єм пам'яті у базовій конфігурації 1 MB, можливість розширення до 256 MB

- Годинник реального часу

- WatchDog

- Контроль переповнювання журналу подій

- Порт Ethernet 10 baseT

- Порт RS232 (модем)

- Два незалежні порти RS485

4-дротяна шина

захист від статичної електрики до 3000 В

довжина шини 1200 м

кількість ведених контроллерів до 32

можлива робота в режимі опитування і сповіщення

- Входи і виходи контроллера захищені від переполюсовок, перенапруження

- Підтримка до 32 контроллерів DLK642, DLK642 Lite

- Глобальний антидубль, маршрутизація

- Контроль напруги живлення

- Контроль заряду акумулятора

Контроллери поставляються в металевому кожусі зі вбудованим джерелом живлення, яке забезпечує як живлення електронних компонентів системи, так і живлення замків (якщо струм споживання замків не перевищує можливостей блоку живлення).


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог

Контакти

Охоронно-пожежна сигналізація: проектування встановлення, обслуговування
(основний офіс)

79052, Україна, Львівська, Львів, вул. Городоцька, будинок 207
  • +38 (032) 24512XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create