Сповіщувач пожежник димової Артошка

Сповіщувач пожежник димової Артошка
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 153157930
 
 

Опис Сповіщувач пожежник димової Артошка

Офіційні світові джерела статистики говорять, що більше 80% усіх пожеж виникає в побуті. Європейські країни змогли понизити ризик загибелі людей під час пожеж майже на 50%, завдяки обов'язковому використанню автономних димових пожежних сповіщувачів в квартирах житлових будинків. На жаль, в Україні подібна практика розпочалася тільки з 2005 року з впровадженням будівельних норм, які зобов'язали будівельні організації встановлювати автономні пожежники димові сповіщувачі в готелях і гуртожитках.

Часто буває так, що ми не звертаємо увагу на проблему до тих пір, поки вона безпосередньо не торкнулася нас і буває пізно що-небудь виправляти. Якщо поставити питання звичайній людині, чи захищається він якимсь чином від пожежі, то можна почути відповідь: "Я про це ніколи не думав" або "Про поганий не думаю". Хоча досить звичайною справою для нас є захист від злодіїв, і потреба в такій охороні вже ні у кого не викликає сумнівів. А пожежа може бути гірше будь-якого злодія і, за звичаєм, призводить до сумних наслідків, адже на коні роками нажите майно, знищене в одну мить і найцінніше ― життя. І що цікаво, ― не завжди причиною пожежі є недбалість хазяїв, або їх шкідливі звички, наприклад ― паління. Причиною може стати несправність електричної мережі або електропобутового устаткування. Проте спосіб захиститися є!

На допомогу прийде сувенир- сигналізатор диму "Артошка". Якщо в квартирі з'явиться дим, навіть в незначній кількості, "Артошка" потужним звуковим сигналом завчасно попередить Вас про пожежну небезпеку. У основі сувеніра лежить автономний димовий сповіщувач європейської якості ― СПД-3.4.

Настав час подумати і поставити питання: чи надійно захищено Ваше майно і життя? Чи досить для цього броньованих дверей і надійний замок?

Відтепер якщо ви не байдужі до власної долі, і хочете захистити себе і своїх близьких від пожежі ― Ви можете це зробити ― подаруєте рідним і близьким "Артошку".
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог

Контакти

Охоронно-пожежна сигналізація: проектування встановлення, обслуговування
(основний офіс)

79052, Україна, Львівська, Львів, вул. Городоцька, будинок 207
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create