Каталог товарів

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Про нас

Потрібні найкращі системи охоронно-пожежної сигналізації? Тоді вам до нас!

Проектування, виробництво, монтаж, налагодження і технічне обслуговування систем охоронно-пожежної сигналізації. З усіма питаннями, що стосуються забезпечення безпеки вашого приміщення або території, звертайтеся до нас!

Зараз у колективі підприємства працює понад 40 фахівців високого класу з великим досвідом робіт у проектуванні, монтажі, наладці та технічному обслуговуванні пожежно-охоронних систем.

Виконуємо замовлення "під ключ" якісно і в обумовлені терміни. Починаючи з проектування, поставки обладнання, монтажу і закінчуючи здачею в експлуатацію, навчанням персоналу замовника та технічним обслуговуванням систем.

Всі види послуг підтверджені відповідними ліцензіями Державного Департаменту Пожежної Безпеки МНС України. Наші фахівці щорічно монтують, налагоджують і здають в експлуатацію приблизно 50-60 різних систем ППА і ОПС.

А тепер коротко про головні комплектуючі наших систем, які довели свою надійність і тривалість експлуатації на практиці.

Системи озвучення та оповіщення Vellez

Під торговою маркою Vellez випускається бюджетне обладнання для систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі. Сьогодні виробник має повний цикл розробки і серійного виробництва якісного обладнання. Продукція сертифікована в Україні та Російській Федерації. На підприємстві діє система якості ISO 9001.

Об'єктові та пультові технічні засоби Tiras

Компанія є одним з провідних виробників технічних засобів пожежного призначення (об'єктового та пультового) в Україні. Вся продукція сертифікована в Державному центрі сертифікації МНС України або Державному центрі сертифікації засобів охоронного призначення України.

Приймально-контрольні пожежні прилади широко відомі на ринку України і за її межами. Вони використовуються як для автономного, так і для пультового моніторингу стану пожежної безпеки на об'єкті.

Пожежне обладнання Arton

Прилади пожежної та охоронної сигналізації Arton представлені в нашому каталозі у вигляді димових оптичних, теплових, комбінованих, автономних, лінійних, ручних сповіщувачів, пожежних приймально-контрольних приладів, допоміжних приладів і аксесуарів, охоронних сповіщувачів.

Бездоганна якість! Все обладнання відповідає вимогам європейських стандартів, а система управління якістю, запроваджена на підприємстві, сертифікована міжнародним органом із сертифікації систем менеджменту Dekra на відповідність стандарту ISO 9001:2008.

Ми подбаємо про вашу безпеку, тільки довірте її нам!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог

Контакти

Охоронно-пожежна сигналізація: проектування встановлення, обслуговування
(основний офіс)

79052, Україна, Львівська, Львів, вул. Городоцька, будинок 207
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create