Чи важлива наявність сигналізації

Замки вже давно не є перепоною для зловмисників. Великі броньовані двері чи високі ворта є скоріше приманкою та показником небідності господарів, ніж додатковим захистом. 

Чи є надійні способи захиститись від крадіїв та захистити своє майно? Літня вахтерка чи уважні сусіди не завжди зможуть встежити за кожним, хто проникає в під'їзд. Ніхто не може пильно прослідкувати за квартирою у вашу відсутність. 

Але є набагато простіше рішення - встановлення охоронної сигналізації. Так ви раз і назавжди впевнитесь у безпеці. Такий тип сигналізації майже миттєво передає повідомлення про незаконне вторгнення на централізований пульт управління. Далі за лічені хвилини (термін очікування зазвичай не перевищує 5 хвилин) на місце злочину прибуде озброєна група, що одразу зреагує та зупинить діяльність зловмисників. 

Повний захист приміщення - це не лише охоронна система. Варто замислитись і про встановлення гратів чи завести собак. Важливим елементом буде і протипожежна сигналізація. Вона миттєво реагуватиме на дим чи значне підвищення температури. Всі ці система забезпечать комплексний захист. 

Професіонали радять нам інтегрувати пожежну та охоронну сигналізації в єдиній контрольній панелі. Тоді цей комплекс називатиметься - пожежно охоронна сигналізація. Вони постійно вдосконалюються. Наприклад, раніше можна було придбати тільки димову або теплову систему, а зараз є види, що комбінують декілька способів виявлення пожежі. Існують навіть системи з дистанційним управлінням чи мовним оповіщенням. 

Першими в Україні замовниками таких систем стали об'єкти з великою площею (підприємства, заводи, склади і тд.). Їх власники зрозуміли, що втрати від пожежі чи вторгнення зловмисників будуть колосальними і дешевше вжити запобіжних заходів. А зараз все частіше такі сигналізації вибирають і жителі великих приватних будинків, і мешканці квартир та власники офісів. 

Вартість пожежної сигналізації чи охоронної сигналізації можна дізнатись на сайті нашого інтернет-магазину. Заходьте в каталог та вибирайте свою систему захисту. В наявності різні прилади охоронної сигналізації купити які можна "в один клік". У нашому колективі працює більше сорока фахівців у даному напрямку з величезним досвідом роботи. Оплата і доставка по домовленості. Детальніше читайте в рубриці "Каталог обладнання". 

Щоб замовити чи запитати про товар, зателефонуйте нам або напишіть лист. Для покупки, додайте товар в корзину і ми з вами зв'яжемось!