Пожежна сигналізація - запорука вашої безпеки

Встановлення пожежної сигналізації - важлива складова вашої безпеки. Якщо ви досі думаєте чи потрібна вона, то читайте далі. 

Не завжди помітно, що починається пожежа, ви можете спати або взагалі бути не вдома. А пожежна сигналізація виявить найменші її ознаки та вчасно вас сповістить про біду. Пожежні датчики реагують моментально. Так ви зведете до мінімуму ризик нанесених збитків і втрат. Тобто встановлення сигналізації має допомогти вам виявити пожежу на ранніх стадіях, ліквідувати джерело займання, евакуюватись, викликати відповідні служби безпеки, врятувати майно та будинок вцілому. 

Ознака якості пожежної сигналізації - надійність та безпека. Система повинна працювати лише при потребі, а не робити помилкові виклики. Часто неякісні сигналізації реагують зовсім на інші фактори, які не мають відношення до пожежі. 

Димові сигналізації працюють завдяки чутливим точковим оптичим сповіщувачам. Вони швидко реагують на оптичну щільність, рівень якої не повинен перевищувати 0,5 дБ/м. Сповіщувачі такого типу допускають відхилення встановлені в технічних налаштуваннях. 

Теплові сигналізації реагують на температуру середовища, яке контролюють. Вони показують рівень  50; 60; 70; 80; 90; 100; 120; 140; 160; 180; 200; 250 °С. При необхідності можна налаштувати допустиме відхилення показника. 

Також є сигналізації, що мають реакцію лише на вогонь. Можна зустріти і комбінований тип, що об'єднує вищезгадані. Така сигналізація буде найбільш надійною.

Переважна більшість цих систем побудовані на модульній системі. У приміщеннях торгових центрів та офісах сповіщення про пожежу може бути попередньо записане та вказувати на екстренну ситуацію. Пожежна система може взаємодіяти з іншими складнішими системами безпеки приміщення. 

За принципом роботи пожежні системи поділяють на локальні та централізовані комплекси. Недоліком першої є неможливість керувати евакуацією через відсутність мікрофону. На об'єктах з підвищеним рівнем небезпеки спеціалісти рекомендують використовувати централізовані комплекси (можна із диспетчером).

Обладнання для пожежної сигналізації купити можна в нашому інтернет-магазині. Охорона дому - це наш пріоритет. В каталозі ви також знайдете охоронну сигналізацію. Деталі оплати чи доставки з'ясовуте за телефоном вказаним на сайті в розділі "контакти".

Щоб купити, додайте товар в корзину чи напишіть нам лист!